denotaciones

Kullanım örnekleri

denotaciones
popping
icon arrow

popping

Phonetic: "/ˈpɒpɪŋ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make a pop, or sharp, quick sound.

Example: The muskets popped away on all sides.


Definition: To burst (something) with a popping sound.

Example: The boy with the pin popped the balloon.


Definition: (with in, out, upon, etc.) To enter, or issue forth, with a quick, sudden movement; to move from place to place suddenly; to dart.

Example: A rabbit popped out of the hole.


Definition: To place (something) (somewhere); to move or position (something) with a short movement.

Example: He popped his head around the door.


Definition: (often with over, round, along, etc.) To make a short trip or visit.

Example: I'll pop by your place later today.


Definition: To stand out; to be distinctive to the senses.

Example: This colour really pops.


Definition: To hit (something or someone).

Example: He popped me on the nose.


Definition: To shoot (usually somebody) with a firearm.


Definition: To ejaculate.


Definition: To remove (a data item) from the top of a stack.


Definition: To remove a data item from the top of (a stack).


Definition: To pawn (something) (to raise money).

Example: I had to pop my watch to see me through until pay-day.


Definition: To swallow or consume (especially a tablet of a drug, sometimes extended to other small items such as sweets or candy).


Definition: To perform (a move or stunt) while riding a board or vehicle.


Definition: (of the ears) To undergo equalization of pressure when the Eustachian tubes open.

Example: My ears popped as the aeroplane began to ascend.

icon arrow

popping

Phonetic: "/ˈpɒpɪŋ/"

Part Of Speech: noun


Definition: The act or sound of something that pops.


Definition: A funk dance.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!