Scharfschützengewehr

Kullanım örnekleri

Scharfschützengewehr
sniper rifle
icon arrow

sniper

Phonetic: "/ˈsnaɪ.pɚ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A person using long-range small arms for precise attacks from a concealed position.


Definition: Any attacker using a non-contact weapon against a specific target from a concealed position.


Definition: One who shoots from a concealed position.


Definition: One who criticizes.


Definition: (ice hockey slang) A player who specializes in scoring goals.

Example: Alexander Ovechkin is often regarded as the greatest sniper of his generation.


Definition: A person or automated process set up by a person who or which attempts to win an online auction by placing a bid only seconds before the auction ends, leaving no time for other bidders to respond

icon arrow

rifle

Phonetic: "/ˈɹaɪfəl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A shouldered firearm with a long, rifled barrel to improve range and accuracy.


Definition: (usually plural) A rifleman.


Definition: An artillery piece with a rifled barrel.


Definition: A strip of wood covered with emery or a similar material, used for sharpening scythes.

icon arrow

rifle

Phonetic: "/ˈɹaɪfəl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To quickly search through many items (such as papers, the contents of a drawer, a pile of clothing). (See also rifflehttp//verbmall.blogspot.com/2008/05/riffle-or-rifle.html)

Example: She made a mess when she rifled through the stack of papers, looking for the title document.


Definition: To commit robbery or theft.


Definition: To search with intent to steal; to ransack, pillage or plunder.


Definition: To strip of goods; to rob; to pillage.


Definition: To seize and bear away by force; to snatch away; to carry off.


Definition: To add a spiral groove to a gun bore to make a fired bullet spin in flight in order to improve range and accuracy.


Definition: To cause (a projectile, as a rifle bullet) to travel in a flat ballistic trajectory.


Definition: To move in a flat ballistic trajectory (as a rifle bullet).


Definition: To dispose of in a raffle.


Definition: To engage in a raffle.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!