antepuerto

Kullanım örnekleri

antepuerto
outer harbor
icon arrow

outer

Phonetic: "/ˈaʊtə/"

Part Of Speech: noun


Definition: An outer part.


Definition: The 4th circle on a target, outside the inner and magpie.


Definition: A shot which strikes the outer of a target.


Definition: (retail) The smallest single unit sold by wholesalers to retailers, usually one retail display box.

icon arrow

outer

Phonetic: "/ˈaʊtə/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Outside; external.


Definition: Farther from the centre of the inside.

icon arrow

harbor

Phonetic: "/ˈhɑːbə/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any place of shelter.

Example: The neighborhood is a well-known harbor for petty thieves.


Definition: A sheltered expanse of water, adjacent to land, in which ships may anchor or dock, especially for loading and unloading.


Definition: (glassworking) A mixing box for materials.


Definition: A house of the zodiac, or the mansion of a heavenly body.


Definition: Shelter, refuge.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!