su servidor

Kullanım örnekleri

su servidor
yours truly
icon arrow

yours

Phonetic: "/jɔː(ɹ)z/"

Part Of Speech: pronoun


Definition: That which belongs to you (singular); the possessive second-person singular pronoun used without a following noun.

Example: If this edit is mine, the other must be yours.  Their encyclopedia is good, but yours is even better.  It’s all yours.


Definition: That which belongs to you (plural); the possessive second-person plural pronoun used without a following noun.


Definition: Written at the end of a letter, before the signature.

Example: Yours sincerely,  Yours faithfully,  Yours,  Sincerely yours,

icon arrow

truly

Phonetic: "/ˈtɹuːli/"

Part Of Speech: adverb


Definition: (manner) In accordance with the facts; truthfully, accurately.


Definition: (modal) Honestly, genuinely, in fact, really.

Example: That is truly all I know.


Definition: (degree) Very.

Example: You are truly silly.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!